Rask
 

APIE ĮMONĘ

Nuo pat įsikūrimo 1992 metais, mūsų bendrovės pagrindinis verslas yra didmeninė prekyba aukštos kokybės tepimo ir eksploataciniais produktais skirtais automobilinei ir gamybos pramonei.
 
Per visus veiklos metus sugebėjome sėkmingai įsitvirtinti ir išsiplėsti Lietuvos rinkoje, pelnyti patikimo ir finansiškai stabilaus verslo partnerio vardą. Savo oficialiais platintojais mus pasirinko TOTAL, ELF, PETRONAS, WOLF, ADDINOL ir kiti gamintojai.
 
Esame sukūrę efektyvią užsakymų priėmimų ir produktų tiekimo sistemą iš savo centrinio 1600 m2 sandėlio Vilniuje (Lietuvoje) po visą Baltijos šalių regioną. Prekes klientai gali pasiimti iš sandėlio arba jas pristatome tiesiogiai klientams nuosavu ir samdomu transportu.
 
Siekdami aukščiausios aptarnavimo kokybės, klientams siūlome sisteminius sprendimus, padedame atnaujinti įrangą, rengiame kvalifikacijos kėlimo kursus, konsultuojame įvairiais techniniais klausimais.
 
„Autotrade" kolektyvo pagrindinė vertybė – siekis būti daugiau nei tiekėjas - visų pirma, mums rūpi bendros veiklos sėkmė. Mes laikomės savo pažadų tarpusavyje ir santykiuose su klientais ar tiekėjais. Esame savo srities specialistai ir siekiame nuolatos tobulėti, žinoti daugiau, dirbti kokybiškiau ir efektyviau, kad pasiūlytume geresnę paslaugą, sprendimą, kainą.
 
Mes atstovaujame tik aukščiausios kokybės prekinius ženklus ir esame įsitikinę, jog jie pranoks klientų lūkesčius. To paties siekiame ir savo darbe – aukščiausios kokybės pranokstančios lūkesčius.
 
Esame atviri naujiems pasiūlymams, projektams ir pageidavimams, tad susisiekite su mumis.

 

Pagarbiai,

Edgaras Suchodolskis

GALERIJA

ELF TOTAL WOLF Petronas Mazda original oil Hitachi genuine oils NYCO TOTAL ACS ADDINOL ELF TOTAL WOLF Petronas Mazda original oil Hitachi genuine oils NYCO TOTAL ACS ADDINOL
Automobiliams ir motociklams
Komerciniam transportui
Pramonei ir gamybai
Sunkiajai technikai
Kitos prekės